SILESTONE BENZERSİZDİR

   

Doğal Güzellik

Silestone Şıklığı ve güzelliği sadece kuvars ve elmas gibi doğal taşların zerafeti ile kıyaslanabilir. Kuvarsın parlak ve elegan yapısı Silestone'a kıymetli doğal taşlarda bulunan bir güzellik katar ve benzersiz kılar.

 

Zengin Renkler

50'den fazlaa seçeneği ile her türlü tasarım ve uygulamalar için mutlaka uygun bir Silestone rengi vardır.Silestone,portföyüne her yıl eklediği yeni renk serileri ile sektöründe trendi belirler.

   

Çizilme Direnci

Mohs Sertlik Skalasına göre kuvarsın sertlik değeri 7'dir. En serti olan elmas ise 10'dur.Diğer tezgah malzemelerinin üzerinde doğrudan bıçak kullanılması sakıncalı iken Silestone üstün çizilme direnci ile hayatınızı kolaylaştırır.

Çok Yönlü

Mutfak ve banyo tezgahlarının yanısıra merdivenler,duvar kaplamaları,özel tasarım küvetler,zemin kaplamaları,masa tabliyeleri,danışma bankoları,bar tezgahları gibi çok çeşitli içmimari uygulamaları için mükemmel bir malzemedir.

   

Leke Emme Direnci

Silestone, gözeneksiz yüzey yapısı sayesinde kahve, şarap limon suyu,zeytinyağı, sirke, makyaj malzemesi, gibi bir çok zor lekeye karşı mükemmel direnç sağlar...

Şoklara Dayanıklı

Silestone, granit, mermer ve diğer masif yüzey malzemelere kıyasla şoklara karşı çok daha yüksek direnç gösterir. Bünyesinde bulunan yüksek miktardaki kuvars sertliğini, polyester reçinesi ise şoku emen elastik yapısını sağlar. Silestone, benzer ürünlerden çok daha dirençli olmasına karşın aşırı sıcak yüzeyler ile doğrudan temas etmesi tavsie edilir.

 

SIVA YAPI MALZEMELERİ